49 INFO
PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2017-07-20
Metal Hammer Festival – informacje praktyczne

Metal Hammer Festival – informacje praktyczne

Już jutro w katowickim Spodku prawdziwe święto dla fanów mocniejszych brzmień - Metal Hammer Festival! Poniżej kilka informacji praktycznych dotyczących festiwalu.

 

BILETY
 
Przedsprzedaż (www.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.plwww.ticketportal.pl, sieć Empik i   Media Markt):
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 230 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 170 zł
 
Dzień festiwalu 
Bilety będzie można nabyć w sieci EMPiK oraz sklepach Media Markt, a także na bramie nr 7 w godz. 14.30 - 20.00 (tylko gotówka!)
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 250 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 190 zł
 
WEJŚCIE DO SPODKA
Wejście od godz. 14.30 przez bramy:
- Brama nr 2 - osoby z biletami do sektorów oraz biletami domowymi /wydawanie opasek
- Brama nr 3 i 4 - osoby z biletami na płytę / wydawanie opasek
- Brama nr 7 - akredytowani dziennikarze, fotografowie, ekipy TV, laureaci konkursów / sprzedaż biletów
 
UWAGA - na podstawie opasek będzie można wychodzić ze Spodka, a także wrócić do hali – WYŁĄCZNIE przez bramę nr 4!
 
Wejście na imprezę po raz pierwszy możliwe do godz. 22.00
 
SZATNIA I DEPOZYT
W Spodku dostępna będzie szatnia (5 zł, a przypadku wyjścia ze Spodka i powrotu - dodatkowo 1 zł) oraz depozyt (50 zł).
 
STREFA FOODTRUCKÓW
Na placu pod Spodkiem (Plac Sławika i Antalla) swoją strefę będą miały foodtrucki, gdzie od godz. 10.00  za dobrą cenę będzie można zregenerować siły i po prostu dobrze zjeść podczas Metal Hammer Festivalu. Na fanów głodnych nie tylko dobrej muzyki czekać będzie 10 najlepszych foodtrucków z szeroką ofertą gastronomiczną. Strefa gastronomiczna została przygotowana tradycyjnie również  na terenie hali (posiłki, napoje, Red Bull itp.)
 
STREFA ALKO
Napoje alkoholowe powyżej 3,5 % będzie można konsumować od godz. 12.00 w specjalnej strefie na zewnątrz Spodka, wejście od strony palarni koło bramy nr 1, natomiast w trakcie trwania festiwalu - wejście również z antresoli Spodka. Serwowany tam również będzie śledzik i 2 rodzaje zupek.
 
STOISKA
W Spodku swoje stoiska handlowe będą miały wytwórnie płytowe (Arachnophobia Records, Old Temple i Unquiet Records), a także takie sklepy jak Rock-Files, Rock2Wear, Szataniec, In Rock, stanowiska promocyjne będą też miały takie studia tatuażu jak:  Rock'n'Roll Tattoo  and Piercing i TABU. Będzie również stoisko z oficjalnym merchem zespołów oraz stoisko Metal Mind Productions z festiwalowymi koszulkami i gadżetami.
 
DODATKOWE ATRAKCJE
- W trakcie trwania festiwalu, dzięki Rock'n'Roll Tattoo będzie możliwość wykonania okolicznościowego tatuażu związanego z samym festiwalem bądź muzyką rockową. Artyści przygotują kilkanaście małych wrzut oraz klasyczne "logówki" i symbole kapel.  To będą tatuaże w bardzo promocyjnych kwotach. Zapraszamy do boksu Rock'n'Roll Tattoo.
- Zwiedzanie wystawy "Mroki podświadomości. Beksiński", a także Muzeum Historii Katowic z 50% zniżką. Przy okazaniu biletu na Metal Hammer Festival w dniu koncertu oraz następnego dnia koszt zwiedzania wystaw to tylko 10 zł. Wystawa mieści się w budynku głównym Muzeum, na ul. Ks. J. Szafranka 9, a zwiedzać ją będzie można w piątek w godzinach 10.00 - 17.30 i w sobotę w godz. 10.00 - 16.00. Zapraszamy! Więcej informacji: http://www.mhk.katowice.pl/index.php/dla-zwiedzajacych/wystawy-czasowe/211-mroki-beksinski
 
WYMOGI BEZPIECZEŃSTWA
W dniu festiwalu obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia toreb i plecaków większych od formatu A4 oraz innych przedmiotów wymienionych w regulaminie koncertów na stronie: http://www.metalmind.com.pl/regulamin-koncertow.html)
 
PLAN GODZINOWY FESTIWALU:
14.30 – otwarcie bram
16.00 – ARRM
16.50 – PERCIVAL SCHUTTENBACH
17.45 – ZEAL & ARDOR
18.55 – MYRKUR
20.05 – PARADISE LOST
21.35 – MARILYN MANSON
 
Więcej informacji:
 
powrót do listy