49 INFO
PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2017-07-14
Metal Hammer Festival - atrakcje specjalne!

Metal Hammer Festival - atrakcje specjalne!

Dokładnie za tydzień, 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się METAL HAMMER FESTIVAL! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson!

W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - Zeal & Ardor, a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość - Paradise Lost! Do tego zacnego grona dołączył również projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie Bruun - Myrkur. Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz ARRM.

Dla fanów mocnych brzmień przygotowane zostały specjalne niespodzianki. Na oficjalnym stanowisku z festiwalowym merchem nabyć będzie można pamiątkowe festiwalowe koszulki w cenie 40 zł, a także zapalniczki z funkcją otwieracza w cenie 8 zł.

Obecność na festiwalu potwierdziły także najciekawsze niezależne wytwórnie płytowe, które na Metal Hammer Festival przygotują stoiska ze swoją ofertą, będą to m.in. takie labele jak: Arachnophobia Records, Old Temple i Unquiet Records. Na fanów czekać będą również stoiska ze specjalną ofertą najbardziej atrakcyjnych rockowych ciuchów i akcesoriów z takich firm jak Rock-Files i Rock2weaR.

Na festiwalu obecni będą także przedstawiciele studia Rock'n'Roll Tattoo and Piercing, czyli jedni z najlepszych w Polsce specjaliści od tatuaży i piercingu, a także śląskie studio tatuażu - TABU Studio Sosnowiec.

W Spodku swoje stanowisko będzie miało też największe i najstarsze w Polsce wydawnictwo zajmujące się publikacją biografii gwiazd muzyki rockowej - Wydawnictwo In Rock - spodziewajcie się atrakcyjnych cen!

Natomiast na placu pod Spodkiem już od godz. 10.00 czynna będzie specjalna strefa gastronomiczna!! 10 najlepszych foodtrucków z całego kraju zadba o to, by każdy fan rockowych brzmień należycie przygotował się na piątkowy koncertowy maraton. Będzie różnorodnie, a przede wszystkim smacznie i w dobrej cenie! Pojawią się następujące foodtrucki: Wurst Kiosk, Bystro Food Truck, JEZOWIEC, Roni Food, Królestwo Ziemniaka, Gorące Kawałki, Hambshop, OSP Podpalacz, FRYTKI Z TYTKI, SHAKE WAVE.

Dla wszystkich tych, którzy wcześniej przybędą do Katowic, albo będą chcieli pozostać dłużej w stolicy Aglomeracji Górnośląskiej, Muzeum Historii Katowic zaprasza na niezwykłą wystawę, "Mroki podświadomości. Beksiński", na której podziwiać będzie można prace tego genialnego artysty. Każda osoba, która posiada bilet na Metal Hammer Festival, będzie mogła nabyć bilet na wystawę z 50% zniżką. Na wystawie większość zbiorów stanowią dzieła z kolekcji Muzeum Historycznego w Sanoku, prezentowana jest też rzadko wystawiana rzeźba z kolekcji BWA w Rzeszowie, rysunek z Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu oraz eksponaty z prywatnych kolekcji śląskiego regionu. Przy okazaniu biletu na Metal Hammer Festival w dniu koncertu oraz następnego dnia koszt zwiedzania wystawy Beksińskiego, a także całego muzeum to tylko 10 zł! Wystawa mieści się w budynku głównym Muzeum, na ul. Ks. J. Szafranka 9, a zwiedzać ją będzie można w piątek w godzinach 10.00 - 17.30 i w sobotę w godz. 10.00 - 16.00. Zapraszamy!

Więcej informacji: http://www.mhk.katowice.pl/…/wystawy-cz…/211-mroki-beksinski

 

Plan dnia:

21.07.2017 Metal Hammer Festival - Katowice + Spodek

 

14.30 – otwarcie bram

16.00 – ARRM

16.50 – PERCIVAL SCHUTTENBACH

17.45 – ZEAL & ARDOR

18.55 – MYRKUR

20.05 – PARADISE LOST

21.35 – MARILYN MANSON

 

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża - 375/ 395 zł - WYPRZEDANE❗

Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł - WYPRZEDANE❗

Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł

Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł

Płyta – 190/ 210 zł - WYPRZEDANE❗

 

Bilety do nabycia na stronach:

➡️ shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie) ➡️ www.ticketpro.pl ➡️ www.eventim.pl ➡️ www.ebilet.pl ➡️ www.biletin.pl ➡️ www.ticketportal.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:

tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, zamowienia@metalmind.com.pl, shop.metalmind.com.pl

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/metalmindproductions

https://www.facebook.com/MetalHammerFestival

 

powrót do listy