PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2010-08-00
Metal Hammer 08/2010

Metal Hammer 08/2010

Apocalyptica, Accept, Rob Halford, AC/DC, Blind Guardian, Life Of Agony, Katatonia, Edguy, Amorphis, Bathory, Korn, Dio...Apocalyptica, Accept, Rob Halford, AC/DC, Blind Guardian, Life Of Agony, Katatonia, Edguy, Amorphis, Bathory, Korn, Dio...

więcej...

Naprawdę ciężko pracuje się nad sierpniowym wydaniem Metal Hammera. Fala upałów także nam daje się we znaki ? w redakcyjnym biurze mamy 35 stopni - a za oknem przemykają dziewczyny w coraz to bardziej skąpych ubrankach... I jak w takich warunkach zredagować i złożyć solidny numer? Z pomocą przyszedł nam muzyczny światek ? w sierpniu na wydawniczym rynku sporo się już dzieje i wykorzystaliśmy ten fakt z pełną premedytacją.

Na okładce tym razem Apocalyptica ? zespół podpisał kontrakt z nową wytwórnią (SonyBMG) i... przygotował jeden z najlepszych albumów w swojej karierze. Oczywiście o porównaniach do debiutu nie może tu być mowy; Apocalyptica to już dziś pełnokrwisty metalowy zespół, który wyróżnia się tym, że zamiast gitar używa wiolonczeli. Nie zmienia to jednak faktu, że nowy album Finów naprawdę intryguje ciekawymi kompozycjami. Wywiad z zespołem znajdziecie na stronie ósmej.

Udało nam się również przeprowadzić rozmowę z powracającym na scenę Accept ? dobrze, że nowa płyta grupy nie jest jedynie odcinaniem kuponów od zdobytej przed laty popularności; to solidna dawka kipiącego energią heavy metalu. Zresztą fani klasyki, na pewno chętnie przeczytają również wywiady z Robem Halfordem i Blind Guardian. Dla innych przygotowaliśmy z kolei rozmowy ze zdobywającym coraz większą popularność In This Moment, z powracającym po przerwie do gry Murderdolls i intrygującą młodzieżą spod znaku Devil Sold His Soul.

Na zakończenie życzymy Wam udanych wakacji i zapraszamy na nasze święto w katowickim Spodku - już w piątek 27 sierpnia - Metal Hammer Festival!!!

Darek Świtała

więcej...

ZGRZYT    3
HARD FAX    4
APOCALYPTICA    8
IN THIS MOMENT    12
DEVIL SOLD HIS SOUL    13
AMORPHIS    14
MURDERDOLLS    16
LIFE OF AGONY    18
ACCEPT    20
KATATONIA    22
HALFORD    24
DEATH METAL PRZEWODNIK    26
SONIC SYNDICATE    28
NIERDZEWNA STAL    37
OPETH    37
MAŁO ZNANE MAŁO GRANE    38
BEISSERT    39
BLIND GUARDIAN    40
HEAVEN & HELL    42
LIMBONIC ART    44
ALBUM MIESIĄCA    45
RECENZJE    46
KORN    54
EDGUY    56
LIVE: SERJ TANKIAN    57
LIVE: EXODUS    58
LIVE: COHEED & CAMBRIA    59
OUT OF THE DARKNESS    60
QUIZZ    61
LIVE: HEAD    61
DIE YOUNG    62
powrót do listy