PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2010-06-00
Metal Hammer 06/2010

Metal Hammer 06/2010

Ozzy Osbourne, Nevermore, Exodus, Anathema, Van Halen, The Cult, Deftones, Disturbed, Tankian, Grand Magus, Ihsahn, Tarja...Ozzy Osbourne, Nevermore, Exodus, Anathema, Van Halen, The Cult, Deftones, Disturbed, Tankian, Grand Magus, Ihsahn, Tarja...

więcej...

No More Tours - tak nazywała się trasa koncertowa Ozzy?ego Osbourne?a, która miała być ostatnią w jego karierze. Podobnie jak wydana w tamtym okresie płyta ?No More Tears? (1991), miała być tą pożegnalną. Ozzy zapowiedział przejście na emeryturę. Co gorsza ? wówczas te oświadczenia wydawały się na tyle poważne, że świat w nie uwierzył. I dopiero ?Ozzmosis? - kolejny album Księcia Ciemności ? rozwiał wszelkie wątpliwości. Od tamtej pory Ozzy nagrał jeszcze dwie płyty ? całkiem udaną ?Down To Earth? i trochę słabszą ?Black Rain? a teraz, w prawie dwadzieścia lat od wspomnianych wyżej oświadczeń o końcu kariery, na rynek trafia jego najnowszy studyjny album. Nagrany bez udziału Zakka Wylde?a, z nowymi muzykami, brzmi zaskakująco nowocześnie. Dopiero kolejne przesłuchania uświadamiają nam, że pod powierzchnią tej nowoczesności ukrywa się klasyczny album Osbourne?a. Fani nie powinni się czuć zawiedzeni.

W numerze także obszerne teksty poświęcone najnowszym płytom ? Nevermore, Exodus, Anathema, Deftones, Ratt, Against The Plaques i Grand Magus. Poza tym klasyczny zestaw naszych stałych i lubianych rubryk oraz koncertowe relacje.

Tymczasem już dziś chcielibyśmy Was zaprosić do naszej corocznej zabawy pod tytułem ?Wakacje z Metal Hammerem?. Na Wasze zdjęcia z wakacji ? koniecznie z widocznym numerem naszego pisma ? czekamy pod adresem: Metal.Hammer@metalmind.com.pl oraz tradycyjnym:  Metal Hammer, ul. Czajek 31, 40-534 Katowice. Wybrane zdjęcia nagrodzimy publikacją a ich autorów zaprosimy na powakacyjne koncerty organizowane przez Metal Mind Productions.

Darek Świtała

więcej...

Na Wasze zdjęcia z wakacji ? koniecznie z widocznym numerem naszego pisma ? czekamy pod adresem: Metal.Hammer@metalmind.com.pl oraz tradycyjnym: Metal Hammer, ul. Czajek 31, 40-534 Katowice. Wybrane zdjęcia nagrodzimy publikacją a ich autorów zaprosimy na powakacyjne koncerty organizowane przez Metal Mind Productions.

więcej...

ZGRZYT    3
HARD FAX    6
OZZY    OSBOURNE8
NEVERMORE    12
HEAD    14
HEAVEN SHALL BURN    15
EXODUS    16
GRAND MAGUS    18
BLACK TUSK    19
DEFTONES    20
JUROIN    21
KINGDOM OF SORROW    22
ANATHEMA    24
DEATH METAL PRZEWODNIK    26
LA MEN    37
MAŁO ZNANE MAŁO GRANE    38
NIERDZEWNA STAL    39
AGAINST THE PLAQUES    40
TANKIAN    41
HEAVEN & HELL    42
DISTURBED    44
RATT    45
ALBUM MIESIĄCA    47
RECENZJE    48
PINNEAPLE THIEF    54
DISPERSE    55
MOROWE    56
LIVE: OVER THE RAINBOW    57
LIVE: SIX FEET UNDER    58
LIVE: ROTTING CHRIST
OUT OF THE DARKNESS    60
QUIZZ    61
DIE YOUNG    62

więcej...

Właśnie wystartowała oficjalna strona polskiej edycji Metal Hammer na portalu Facebook.com. A na niej odnajdziecie najświeższe wieści z życia magazynu, informacje o artykułach, wywiadach, recenzjach a także newsy dotyczące Metal Hammer Festival 2010.

Sprawdźcie nas pod TYM linkiem - zapraszamy!

powrót do listy