PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2022-05-13
Kruk & Wojtek Cugowski – koncertowa wersja utworu Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)

Kruk & Wojtek Cugowski – koncertowa wersja utworu Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)

Dokładnie rok temu, w ramach wspólnej kolaboracji Kruka i Wojtka Cugowskiego, ukazała się płyta "Be There".

Mimo wspaniałego przyjęcia płyty, z powodu trwającej pandemii nie udało się wówczas zorganizować koncertów promujących to wydawnictwo. Temat powrócił dopiero wiosną tego roku i dzięki temu możemy obejrzeć fragment jednego z występów.

Utwór "Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)", zarejestrowany 30 kwietnia w chorzowskiej Leśniczówce, można obejrzeć w TYM miejscu.

Piotr Brzychcy, gitarzysta Kruka komentuje: „Pełen pozytywnych emocji po naszym krakowskim koncercie postanowiłem zwrócić się do wytwórni i Darka Świtały z pomysłem nagrania kilku utworów w Leśniczówce. Wszystko działo się niezwykle szybko, bo mieliśmy w zasadzie tylko fragment dnia, żeby się zorganizować, ale na szczęście Darek zebrał swoją sprawdzoną ekipę filmującą, a nasz realizator Aleksander Boroń nagrał całą ścieżkę dźwiękową. Wszystko później trafiło do MAQ Records w ręce naszego producenta Michała Kuczery i dlatego dziś możemy podzielić się z wami utworem ‘Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)’ w wersji live. Grając te pierwsze koncerty czuliśmy się tak, jakbyśmy robili to pierwszy raz. Maksymalny głód związany z brakiem koncertowania sprawił, że koncerty trwały prawie trzy godziny. Nie możemy doczekać się kolejnych koncertów, a już 27 wystąpimy w Łodzi (klub Iron Horse) i 28 maja w Warszawie (klub Voodoo).”

 

Album "Be There" dostępny jest w najlepszych sklepach płytowych, w tym m.in. w naszym sklepie Metal Mind Shop: https://shop.metalmind.com.pl/7450,produkt,pl.html 

 

 

powrót do listy