PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2021-07-02
Kruk  & Wojtek Cugowski - teledysk do utworu

Kruk & Wojtek Cugowski - teledysk do utworu "Rat Race"

Podczas wczorajszego, specjalnego eventu w Warsztacie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej odbyła się premiera teledysku do utworu z płyty "Be There"!
Dziś klip trafił do serwisu YouTube i można obejrzeć go w TYM miejscu. 
 
Teledysk do utworu „Rat Race” został wyreżyserowany i wyprodukowany przez Aleksandra Kozłowskiego ze studia filmowego - Przedmarańcza – Robimy Rzeczy (przedmarancza.pl). Natomiast na stronie Dabrowa Górnicza dla aktywnych, pod TYM linkiem zobaczyć można zdjęcia z produkcji i planu tego klipu (foto: Dariusz Nowak).
 
Cała inicjatywa wsparta została przez Fabrykę Pełną Życia, Pałac Kultury Zagłębia oraz Miasto Dąbrowa Górnicza.
 
Gitarzysta Kruka, Piotr Brzychcy komentuje: „Utwór „Rat Race” to taki czarny koń naszej płyty „Be There”, który jako pierwszy singiel wywołał na listach przebojów wiele emocji i poprowadził nas niejednokrotnie na podium. Decyzja o tym, do którego utworu w pierwszej kolejności mamy zrobić klip, była zatem jednoznaczna. Dąbrowa Górnicza i Fabryka Pełna Życia wykazała się inicjatywą i zaproponowali stworzenie takiego teledysku. Aleksander Kozłowski i ekipa Przedmarańcza, z którym współpracowaliśmy po raz pierwszy, pokazał nam, czym jest moc i energia przy tworzeniu obrazu do naszej muzyki. Wyciągnął z nas wszystkie siły, jakie mogliśmy z siebie wykrzesać i jesteśmy niesamowicie zadowoleni z tej współpracy.”
 
Natomiast Wojtek Cugowski uzupełnia: „Miejsce zdjęć to nieczynna fabryka, która tworzy doskonałą, industrialną scenografię, oddając jednocześnie charakter naszej muzyki. Album „Be There” ukazał się 14 kwietnia, przynosząc sporo pozytywnych recenzji w prasie branżowej, na portalach muzycznych, a także wiele pozytywnych komentarzy od Fanów zespołu Kruk, dla których nasza współpraca jest z pewnością dużym zaskoczeniem, mam nadzieję, pozytywnym. W obecnej chwili pracujemy nad tym, by jesienią bieżącego roku ruszyć w trasę promocyjną płyty „Be There”, koncerty to najlepszy sposób na właściwy odbiór muzyki rockowej, to bezpośrednie spotkanie z Fanami, którego nie możemy się doczekać.”
 
Najnowszy album Kruka & Wojtka Cugowskiego "Be There" ukazał się 14 kwietnia. Znalazło się na nim osiem kompozycji, a teksty napisał i zaśpiewał Wojtek Cugowski. Płyta spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem fanów i mediów i już uznana została za jedną z najważniejszych tegorocznych premier.

 

Zdjęcie: Dariusz Nowak

 

powrót do listy