PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2020-06-10
Koncert Steel Panther przeniesiony na rok 2021

Koncert Steel Panther przeniesiony na rok 2021

W związku z obecną sytuacja epidemiologiczną informujemy, że koncert Steel Panther nie odbędzie się w planowanym terminie. Trasa zespołu zostaje przeniesiona na 2021 rok i wkrótce podamy nową datę.
 
 
Wszystkie zakupione bilety zachowają swoją ważność - gorąco zachęcamy do ich zatrzymania! W przypadku woli dokonania zwrotu biletu należy kontaktować się z punktem zakupu. *
 
Wrócimy do Was najszybciej, jak to będzie możliwe z dalszymi szczegółami. Znajdziecie je na naszej stronie internetowej: www.metalmind.com.pl/koncerty.html, na naszym fanpage'u www.facebook.com/metalmindproductions oraz na stronach bileterii, gdzie prowadzimy sprzedaż naszych biletów.
 
 
---
* Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.
 
powrót do listy