PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2021-05-17

TOKIO HOTEL - przeniesienie trasy koncertowej i nowa data polskiego występu

W związku z globalną pandemią COVID-19 trasa TOKIO HOTEL zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie, również i data polskiego koncertu grupy…
2021-05-11

Ian Parry's Rock Emporium - teledysk "Til The Day I Die" już dostępny

Mamy przyjemność przedstawić pierwszy utwór z nadchodzącej płyty Iana Parry’ego zatytułowanej „Brute Force”.…
2021-05-07

Premiery płytowe

Metal Mind Productions ma przyjemność poinformować, że premierę mają dziś następujące tytuły:…
2021-05-07

Dziś premiera pożegnalnego krążka J.D. Overdrive - "Funeral Celebration"

Z okazji premiery płyty zespół udostępnił w sieci kolejny singiel!…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2012-11-00
JORN LANDE - Warszawa

JORN LANDE - Warszawa

Z ogromną przyjemnością potwierdzamy koncerty norweskiego giganta rocka - Jorna Lande z zespołem! Już 26 listopada zespół zagra w warszawskiej Progresji, a dzień później we wrocławskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu.

Po wydaniu ponad trzydziestu albumów z róznymi projektami, Jorn powrócił z nowym albumem pod własnym sztandarem. 1 czerwca tego roku ukazała się płyta "Bring Heavy Rock to the Land" i jest to kawał dobrego, klasycznego hard rocka!

Jorn Lande o najnowszej płycie: "Myślę, że ten album jest zbliżony do stylu jaki wypracowałem, ale także bardziej zorientowany na heavy rock niż metal. Płyta nie jest jednolita, przeplatają się na niej różne muzyczne krajobrazy z kategorii rock i metal".

Jorn Lande ma na swoim koncie ponad 2 miliony sprzedanych płyt, a jego silny, charakterystyczny głos oraz doskonałe wyczucie w pisaniu utworów stały się jego znakiem rozpoznawczym w świecie muzyki. W prasie na temat wokalisty czytamy: "Głos Jorna jest jednym z najlepszych wokali jakie spotkać można w świecie metalu. Raz usłyszany kompletnie pochłania myśli i przejmuje władzę nad naszymi emocjami. Normą dla albumów Jorna są także genialne gitary, które doskonale komponują się z głosem o sile huraganu".

Jorna Lande pamiętamy także jako frontmana niemieckiego zespołu Masterplan, który odniósł wielki sukces na całym świecie. "The Duke",  "The Gathering" i "Live In America" to tylko kilka z najbardziej znanych albumów wydanych w czasie trzydziestoletniej kariery Jorna. W 2008 roku Lande wziął udział w spektakularnym projekcie "Avantasia" Tobiasa Sammeta u boku miedzy innymi Alice'a Coopera, Erica Singera z grupy Kiss i Rudolpha Schenkera ze Scorpions. Od lat nieprzerwanie trwa pracowity okres w karierze wokalisty - oprócz licznych koncertów na całym świecie, wydania DVD "Live In America", oraz kolejnych albumów - Jorn wreszcie zawita do Polski! 
 
Na oba koncerty serdecznie zapraszamy!
 
 
Metal Mind Productions
 
zaprasza
 
JORN

+ Teodor Tuff

+ Hellectricity
 
26.11.2012
Warszawa, Progresja

Otwarcie bramek - 19:00 Start - 20:00
  
 
Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email:koncerty@metalmind.com.plwww.metalopolis.plwww.metalmind.com.pl 
Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl,www.metalopolis.pl
 
Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.plwww.ticketportal.pl,www.biletin.plwww.eventim.pl
 
27.11.2012
Wrocław, Od Zmierzchu Do Świtu

Otwarcie bramek - 19:00 Start - 20:00
 
Informacje o sprzedaży biletów na stronie klubu:http://www.odzmierzchudoswitu.pl/

 

powrót do listy