PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2022-08-05

KAT "Bastard" na białym winylu - ruszyła przedsprzedaż!

12 sierpnia ukaże się specjalna edycja albumu "Bastard" zespołu KAT - na białym winylu.…
2022-08-03

Nowy teledysk Alter Bridge

Do sieci trafił właśnie nowy klip zespołu Alter Bridge. Animowany teledysk do “Silver Tongue” został stworzony i wyreżyserowany przez Ollie …
2022-07-22

KAT - 38 Minutes Of Life - czerwony winyl już w przedsprzedaży

30 lipca do sprzedaży trafi specjalna edycja koncertowego albumu zespołu KAT - "38 Minutes Of Life".…
2022-07-19

Nowy singiel Alter Bridge

14 października ukaże się nowy album zespołu Alter Bridge.…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2022-06-28
JERRY CANTRELL + Electric Enemy Acoustic - Warszawa

JERRY CANTRELL + Electric Enemy Acoustic - Warszawa

Autor hipnotycznych gitarowych riffów oraz utworów, które przeszły do rockowej klasyki i stały się hymnami pokolenia dorastającego w latach dziewięćdziesiątych. Bijące serce Alice In Chains oraz artysta solowy, który od lat wyznacza nie tylko własną muzyczną ścieżkę, ale jest też wzorem dla kolejnych muzyków. Już 28 czerwca, w ramach trasy koncertowej promującej nowy solowy album "Brighten", w warszawskiej Proximie wystąpi JERRY CANTRELL!

 

Metal Mind Productions

zaprasza

 

JERRY CANTRELL

ELECTRIC ENEMY (Acoustic)

28.06.2022 – Warszawa, Proxima

 

Otwarcie bramek: godz. 19.00 

Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00


Ceny biletów:
W przedsprzedaży: 200 PLN
W dniu koncertu: 220 PLN

 

Bilety do nabycia na stronach:

https://shop.metalmind.com.pl/153,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)

www.eventim.pl

www.ebilet.pl

www.biletin.pl,

 

Jerry Cantrell to nie tylko genialny gitarzysta, którego riffy rozpoznawalne są od pierwszych dźwięków, ale i świetny wokalista oraz przede wszystkim doskonały kompozytor, autor kultowych utworów, które na stałe zapisały się w historii muzyki rockowej. Kompozycje te obejmują zarówno solowy dorobek artysty, jak i piosenki, które powstały w barwach  legendarnej formacji Alice In Chains. Jest autorem dwóch klasycznych solowych albumów: "Boggy Depot" (1998) oraz "Degradation Trip Volumes 1 & 2" (2002). Cantrell gościł także na płytach takich twórców jak m.in. Metallica, Ozzy Osbourne, Glenn Danzig czy Deftones. Jego muzykę można usłyszeć w filmach zdobywcy Oscara - Camerona Crowe'a czy też Judda Apatowa, a także w takich hitach jak "John Wick 2" czy "Spider-Man". W trakcie swojej kariery otrzymał jedenaście nominacji do nagrody Grammy, a jego utwory okupowały czołowe miejsca na radiowych listach przebojów, ma na koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt, a w 2020 roku, jako członek Alice In Chains uhonorowany został nagrodą  Museum of Pop Culture Founders Award. Guitar World zaliczył także Cantrella do grona "10najlepszych gitarzystów wszech czasów". Artysta otrzymał też nagrodę Stevie Ray Vaughan Award od MusiCares i przez lata wspierał wiele organizacji charytatywnych.

29 października zeszłego roku ukazał się najnowszy solowy album Jerry'ego Cantrella, "Brighten". Płyta promowana była przez single “Atone”, tytułowy “Brighten” oraz najnowszy "Siren Song", a utwory, które znalazły się na tym krążku, godnie uzupełniają nie tylko repertuar samego Cantrella, ale i cały katalog amerykańskiego rocka.

 

Więcej informacji:

https://jerrycantrell.com

https://www.instagram.com/jerrycantrell/

Nowy album "Brighten": https://lnk.to/brighten

 

W roli supportu zagra Electric Enemy. Ten londyński zespół serwuje melodyjną, energetyczną dawkę solidnych gitarowych riffów, napędzanych potężną perkusją i dynamicznym wokalem. Brzmienie grupy często porównywane jest do dokonań takich formacji jak Queens Of The Stone Age, Muse i The Killers, ale naznaczone jest też kunsztem charakterystycznym dla Electric Enemy. Na trasie z Cantrellem zespół reprezentować będzie wokalista Jim, który przedstawi akustyczne wcielenie grupy.

 

powrót do listy