PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2021-03-05
Helloween - zmiana w terminie koncertu

Helloween - zmiana w terminie koncertu

W związku z trwającymi obostrzeniami epidemiologicznymi w kraju i na świecie, trasa koncertowa Helloween zostaje przeniesiona na 2022 rok – dotyczy to także koncertu w Polsce. Nową datę podamy wkrótce, po uzgodnieniu z przedstawicielami zespołu.
 
 
Możemy zdradzić, że zespół szykuje niespodziankę w postaci wyjątkowego gościa specjalnego na całej trasie! 
 
Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w maju, zachowują swoją ważność na występ zespołu w 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ Helloween.
 
Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.
 
 
 
---
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19
powrót do listy