PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2020-05-19

Paweł Małaszyński z Cochise i jego Hot16Challenge2

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.…
2020-05-19

Czerwcowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży!

Pandemia Covid-19 dotarła także na łamy Metal Hammera. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny:…
2020-05-07

Oświadczenie w sprawie Metal Hammer Festivalu

Kochani, cały czas bacznie obserwujemy sytuację i śledzimy oficjalne komunikaty…
2020-05-04

Metalmania Open Air 2020 - festiwalowe koszulki

W związku z dużym zainteresowaniem koszulkami na festiwal Metalmaniapl sprzedawanymi w ramach akcji: zestaw bilet + koszulka w cenie 200 zł, koszulki …
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2010-06-20
HEAD (Brian Welch) / KnoW - Warszawa

HEAD (Brian Welch) / KnoW - Warszawa

Brian "Head" Welch gotowy na podbój Europy! Już 20 czerwca, w stołecznej Progresji na jedynym koncercie w Polsce wystąpi były gitarzysta grupy Korn - Brian "Head" Welch. Będzie to jego pierwsza wizyta w Europie po odejściu z zespołu. Jak support wystąpi wrocławska grupa KnoW.

 

Welch stanowił historię grupy korn od samego początku, aż do 2005 roku kiedy to podjął decyzję o odejściu z zespołu ze względu na osobiste przekonania oraz chęć skupienia się na rodzinie. W tej chwili wymieniany jest jako jeden z najlepszych i najważniejszych gitarzystów na świecie, a jego wizyta w Europie będzie pierwszą od 2003 roku, kiedy to jeszcze udzielał się w zespole Korn.
 
Sam muzyk mówi o trasie: "Nie mogę się już doczekać przyjazdu, ostatnio byłem u was w 2003 roku. Jestem naprawdę podekscytowany, bo wiele osób z zespołu nie było w Europie. Nie stresuję się jakoś poważnie, bo daliśmy już dużo koncertów w Stanach i wszystko ładnie się układa. Jestem gotowy na podbój Europy!"

Zapraszamy na ten pierwszy i jedyny koncert Heada w naszym kraju. Dodajmy jeszcze, że sam występ nie jest jedyną atrakcją - będzie miała również miejsce ekskluzywna prapremiera książki autorstwa Welcha o tytule "Zbaw mnie ode mnie samego", którą to będzie można nabyć w specjalnej, promocyjnej cenie. 
 
Jak support wystąpi wrocławska grupa KnoW. Zespół powstał pod koniec 2002 roku i od początku mieli ten sam cel i podobne inspiracje - zespół słuchał różnej muzyki począwszy od metalu i rocka, przez raegge i hiphop, aż po jazz. Jednak zawsze wspólne były inspiracje numetalowe takie jak Il Nino, Pleymo, Incubus, Korn, Taproot, Slipknot, Deftones czy Limp Bizkit. Powoli narodził się charakterystyczny, energetyczny styl. W połowie 2003 roku skład zespołu się zmienił, powstały nowe utwory i pierwsze amatorskie nagrania. Ważniejszy był jednak 2005 rok. Zespół do tej pory garażowy wyszedł na scenę. W swoim debiucie niespodziewanie wygrali Ragtime Rock Festival, a później zdobywali jeszcze wiele nagród na festiwalach rockowych w całej Polsce m.in. główną na Spring Rock Festival. Mają na koncie Epkę "Uszy przekłute dźwiękiem" oraz dwa single "Pozbawione barw" i "Donikąd". 18 czerwca tego roku, po dwuletniej przerwie w działalności, zespół powrócił z kolejnym wydawnictwem - EPką "Renimacja magii". Jeszcze w tym roku KNoW planuje nagranie pierwszego pełnego albumu.

Bilety w sprzedaży!

Brian "HEAD" Welch
20.06.10 - Warszawa, Progresja, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 19.00

powrót do listy