PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2020-06-02
Foreigner - nowa data koncertu

Foreigner - nowa data koncertu

Koncert Foreigner odbędzie się 10 czerwca 2021 roku w katowickiej hali Spodek. Jako gość specjalny wystąpi zespół The Dead Daisies!

 

UWAGA - BILETY

Zgodnie z wprowadzonymi wymogami sanitarnymi i środkami bezpieczeństwa na koncercie obowiązywały będą wyłącznie miejsca siedzące. Nie będzie możliwe również korzystanie z miejsc znajdujących się w sektorze niebieskim od XI rzędu.

Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność.

Posiadaczom biletów na płytę (miejsca stojące) i miejsc siedzących w sektorze niebieskim od XI rzędu, zapewnimy miejsca w atrakcyjnych sektorach (miejsca siedzące). Osoby te zaprosimy do wejścia specjalnie dedykowanymi bramkami.

Osoby które ze względu na zmianę terminu koncertu będą chciały zwrócić bilet proszone są o kontakt z punktem zakupu.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

Metal Mind Productions

zaprasza

FOREIGNER

+ Gość Specjalny: The Dead Daisies

10.06.2021 – Spodek, Katowice

Otwarcie bram: 18:30 Start: 20:00

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Siedzące (płyta A, C) – 220 / 240 zł

Siedzące (płyta B) – 250 / 270 zł

Siedzące kat. 1 (sektor zielony) – 220 / 240 zł

Siedzące kat. 2 (sektor czerwony) - 250 / 270 zł

Siedzące kat. 3 (sektor niebieski do X) - 199 / 219 zł

Siedzące kat. 4 (sektor zielony H,J) - 250 / 270 zł

Siedzące kat. 5 (sektor czerwony H, J) - 270 / 290 zł

Loża - 350 / 370 zł

 

Bilety w sprzedaży od 5 czerwca 2020 godz:10:00 na stronach:

https://shop.metalmind.com.pl/128,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)

www.eventim.pl

www.ebilet.pl

www.biletin.pl 

 

Niewiele zespołów może poszczycić się podobną ilością hitów, co Foreigner. Kapela założona przez Micka Jonesa (ex-Spooky Tooth), Iana McDonalda (ex-King Crimson) i Lou Gramma w 1976 roku zadebiutowała rok później wydawnictwem „Foreigner”. Debiut zawiera utwory, które stały się rockowymi hymnami: „Feels Like The First Time,” „Cold As Ice” i „Long, Long Way From Home”. Kolejne płyty kontynuowały ten trend wraz z utworami: „Urgent”, „Hot Blooded”, „Juke Box Hero” czy „Waiting For A Girl Like You”.

Mick Jones, kluczowa postać w zespole, jawi się jako wizjoner, którego rozpoznawalny styl pisania utworów oraz charakterystyczna gra na gitarze wprowadziły Foreigner na szczyt. Jones stoi za powrotem grupy w 2002 roku i kieruje ją ku nowym horyzontom. Zespół sprzedał łącznie ponad 80 milionów sztuk swoich płyt, a ich największy hit - „I Want To Know What Love Is” - wspiął się na szczyty światowych list przebojów.

W katowickim Spodku Foreigner zaprezentuje przekrojowy program koncertowy, w skład którego wchodzić będą najbardziej znane kompozycje!

Skład: Mick Jones - gitara prowadząca, klawisze, wokal wspierający Thom Gimbel - saksofon, gitara rytmiczna Jeff Pilson - gitara basowa Kelly Hansen - wokal Michael Bluestein - klawisze Bruce Watson - gitary Chris Frazier - perkusja

The Dead Daises to supergrupa rockowa, w składzie której występują Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sabbath), Doug Aldrich (Whitesnake, Dio), Deen Castronovo (Journey) oraz David Lowy.

 

powrót do listy