PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2022-05-17
Florence Black i CETI w roli gości specjalnych na koncertach Steel Panther

Florence Black i CETI w roli gości specjalnych na koncertach Steel Panther

Florence Black i CETI dołączają do Steel Panther w ramach wyjątkowej trasy koncertowej w Polsce! Wszystkie trzy zespoły zaprezentują się podczas koncertów w Krakowie (klub Kwadrat - 28.06.22) oraz w Warszawie (klub Proxima - 29.06.22).
 
 
Bilety w sprzedaży!
 
Uwaga! Wszystkie wejściówki zakupione na koncerty, które pierwotnie miały odbyć się w 2020/2021 roku, zachowują swoją ważność. *
 
 
Metal Mind Productions
zaprasza
 
STEEL PANTHER
+
Florence Black
CETI
 
28.06.22
Kraków, Klub Kwadrat
 
29.06.22
Warszawa, Klub Proxima
 
 
 
Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00
 
Ceny biletów:
130 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu
 
Bilety już w sprzedaży na stronach:
 
 
Florence Black to zespół rockowy z Merthyr Tydfil w Południowej Walii. Zespół składa się z trzech samouków, przyjaciół z dzieciństwa: Tristana Thomasa, wokalisty i gitarzysty Tristana Thomasa, basisty Jordana Evansa oraz perkusisty Perry'ego Daviesa. Zespół szturmem zdobył uznanie fanów z całego świata dzięki umiejętnościom technicznym muzyków, a wokalista i autor tekstów Tristan Thomas swoim potężnym głosem, charyzmatyczną prezencją na scenie i zadziwiającymi umiejętnościami technicznymi porywa do wspólnej zabawy tłumy na każdym koncercie. Zapadające w pamięć piękne melodie, miażdżące ciężkie riffy i brzmienie retro łączą się, tworząc wyjątkowe brzmienie Florence Black na żywo.
 
Grupa CETI, założona w 1989 roku w Poznaniu przez Grzegorza Kupczyka i Marię Wietrzykowską. Grzegorz Kupczyk w trakcie swojej muzycznej kariery współpracował też z takimi formacjami, jak m.in.: Turbo, Aion, Panzer X, Esqarial, Kruk i Non Iron. 25 lutego ukazał się nowy studyjny album CETI. Płyta, której tytuł sygnowany jest nazwą formacji, jest dwunastym już krążkiem w dorobku tej grupy.
"Jest na pewno inna, bardziej zadziorna" - tak najnowszy album opisuje Grzegorz Kupczyk i kontynuuje - "Smaku dodaje fakt, iż spotykaliśmy się regularnie podczas obostrzeń i aby nie tracić czasu na narzekanie i tkwienie w bezczynności, postanowiliśmy przygotować nowy materiał. Kompozytorem i głównym aranżerem jest Tomek Targosz, ja jak zwykle zająłem się stworzeniem linii melodycznych oraz tekstami." To pierwsza płyta CETI bez udziału Marii Wietrzykowskiej, szeregi formacji zasilił natomiast nowy perkusista, Piotr Szpalik, a pozostali muzycy tworzący zespół, to: Bartosz Sadura (gitara), Jakub Kaczmarek (gitara), Tomasz Targosz (bas) oraz Grzegorz Kupczyk (wokal).
 
* Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.
 
powrót do listy