PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2021-11-17
CETI - nowe wieści o płycie

CETI - nowe wieści o płycie

Znakomite wieści dla fanów CETI! Grzegorz Kupczyk, wokalista zespołu, pochwalił się właśnie zarejestrowaniem śladów wokalnych na ich nową płytę.
Aktualnie muzycy oczekują na pierwsze zgrania nowych kawałków. Kolejny album powinien ukazać się w pierwszym kwartale 2022 roku.
 
Niestety, na płycie nie usłyszymy klawiszy Marii Wietrzykowskiej. Stan zdrowia uniemożliwił jej uczestniczenie w nagraniach. Kupczyk: "Marysia nadal jest z nami duchem i myślą. Czekamy na jej powrót do zdrowia. Postanowiliśmy także, iż nikt nie będzie wypełniał jej miejsca. Zespół CETI zabrzmi więc nieco inaczej niż przez 30 lat. Wiem, że niektórzy z Was są zaniepokojeni ale myślę, że osoby te mogą czuć się spokojne. To po prostu konieczność, na którą nie mamy wpływu, a aranżacje, jak i muzyka zawarta na tym albumie z pewnością rozwieją Wasze wątpliwości."
 
A już 26 listopada ukaże się specjalne, dedykowane Artyście wydawnictwo - „40 lat na scenie”. Ten wyjątkowy, podwójny album to zbiór najważniejszych kompozycji z całej kariery tego doskonałego muzyka (m.in. Turbo, Panzer X, CETI). Polecamy!!
 
Fot. Justyna Szatkowska
powrót do listy