PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2020-05-19

Paweł Małaszyński z Cochise i jego Hot16Challenge2

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.…
2020-05-19

Czerwcowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży!

Pandemia Covid-19 dotarła także na łamy Metal Hammera. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny:…
2020-05-07

Oświadczenie w sprawie Metal Hammer Festivalu

Kochani, cały czas bacznie obserwujemy sytuację i śledzimy oficjalne komunikaty…
2020-05-04

Metalmania Open Air 2020 - festiwalowe koszulki

W związku z dużym zainteresowaniem koszulkami na festiwal Metalmaniapl sprzedawanymi w ramach akcji: zestaw bilet + koszulka w cenie 200 zł, koszulki …
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2008-06-09
CAVALERA CONSPIRACY / The Supergroup - Warszawa

CAVALERA CONSPIRACY / The Supergroup - Warszawa

Brazylijscy tytani muzyki metalowej Max oraz Iggor Cavalera zjednoczeni pod szyldem Cavalera Conspiracy na jedynym koncercie w Polsce!!!! Nadchodzi czas prawdy! Fani na całym świecie odliczają już dni i godziny do premiery albumu, który jest efektem współpracy dwójki muzyków, artystów, którzy cieszą się już wręcz kultowym uznaniem na thrash metalowej scenie, braci Maxa oraz Iggora Cavalerów.

Z wielką radością informujemy, że wszelkim życzeniom zwolenników  Cavalera Conspiracy stanie się zadość i o miażdżącej sile dźwięków zespołu będą mogli się także przekonać na żywo, 9 czerwca w warszawskiej Stodole! Szykuje się więc prawdziwe metalowe święto, na które już teraz serdecznie zapraszamy!

Max oraz Iggor Cavalera zjednoczyli swoje siły pod szyldem Cavalera Conspiracy, a efektem ich współpracy jest nowy krążek "Inflikted", który na rynku muzycznym ukaże się już 24 marca i    będzie to pierwszy wspólny album braci od  ponad 10 lat, czyli od nagrania przez Sepulturę albumu "Roots" w 1995 roku! W nagraniach płyty  oprócz Maxa (voc, g) oraz Iggora (dr) wzięli również udział Marc Rizzo z Soulfly oraz basista francuskiej formacji Gojira - Joe Duplantier. Gościnnie również pojawia się w jednej z kompozycji Rex Brown (Pantera, Down) na basie, a w kolejnym utworze, obok Maxa i Joe - Richie Cavalera na wokalu. Album zawierać będzie 11 kompozycji. Przypomnijmy, że długo oczekiwana reaktywacja współpracy braci Cavalera to wydarzenie, którego fani z całego globu domagali się już od czasu ostatniego koncertu Sepultury, w grudniu 1996 roku! 

O niezwykłej mocy odrodzonych na nowo braci Cavalera będzie można się przekonać już 24 marca, natomiast już z końcem maja Cavalera Conspiracy rozpoczna tryumfalny pochód przez Stary Kontynent. Europejska trasa rozpocznie się 30 maja, koncertem na hiszpańskim festiwalu Electric Weekend, a następnie będzie można również zobaczyć formację na największych letnich festiwalach. Max Cavalera wielokrotnie podkreślał, że w Polsce czuje się wyjątkowo dobrze, a polska publiczność jest jedną z najlepszych na świecie, nie było więc możliwości, aby podczas tej trasy grupa nie pojawiła się również i w naszym kraju. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich do warszawskiej Stodoły na jeden z najważniejszych koncertów tego roku! Obecność obowiązkowa!

Przed Cavalerami zaprezentuje się młoda polska formacja The Supergroup. Jak pisze sam zespół: "The Supergroup to fuzja przyjaźni, uwielbienia do jam sessions, swobodnych kompozycji, kilkugodzinnych nocnych prób, gdzie liczy się tylko jedno: MUZYKA. MUZYKA definiowana zgodnie z własną chęcią, pomysłem, daną chwilą. Muzyka, która daje możliwość ucieczki przed wszystkim i wszystkimi.". W składzie formacji, która pracuje obecnie nad debiutanckim krążkiem,  znajdują się muzycy takich grup jak Carnal, Insane, Hedfirst czy Sweet Noise.

 

CAVALERA CONSPIRACY

+ The Supergroup

 09.06.08 - Warszawa, Stodoła, godz. 19.30

Ceny biletów:
W przedsprzedaży: 130 zł
W dniu koncertu: 140 zł


Więcej informacji: www.metalmind.com.pl

Wszelkie
 informacje o sprzedaży biletów:

tel 032/205 25 00 (wew 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.plwww.metalopolis.plwww.metalmind.com.pl 

Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew 187), shop@metalopolis.com.plwww.metalopolis.pl

 

powrót do listy