PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

Aktualności

2024-06-18

Lipcowy Metal Hammer już dostępny!

A w nim min. Black Sabbath, Six Feet Under, My Dying Bride, Sunnata, Sarke i wiele więcej!…
2024-05-21

Informacje o koncercie Steel Panther

Firma Metal Mind Productions z przykrością informuje, że koncert zespołu Steel Panther, który ma się odbyć 16 czerwca w Centrum Koncertowym A2 …
2024-05-21

Czerwcowy Metal Hammer już dostępny!

A w nim min. Kerry King, Slash, Evergrey, Ministry, Within Temptation, Rotting Christ, Melvins i wiele więcej!…
2024-05-17

Grzegorz Kupczyk - płyta już dostępna oraz zaproszenie na spotkanie!

Grzegorz Kupczyk, jeden z najpotężniejszych głosów polskiej heavy metalowej sceny powraca! Dziś premierę ma nowy solowy album artysty, który sy…
 

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2003-06-22

CANNIBAL CORPSE / Sinister / Enter Chaos / Anal Stench - Warszawa

Już w kwietniu w warszawskiej Proximie odbędzie się koncert zespołów Cannibal Corpse, Sinister, Myrkskog, Enter Chaos i Anal Stench.

 

annibal Corpse to zespół, którego nie trzeba specjalnie przedstawiać żadnemu miłośnikowi death metalu. Ta amerykańska formacja już od 15 lat definiuje pojęcie tej muzyki. Na koncercie zespół na pewno zaprezentuje kawałki ze swojej najnowszej płyty "Gore Obsessed".

Mocne brzmienie koncertu na pewno podtrzyma Sinister, który przedstawi utwory nie tylko z swojej ostatniej płyty "Hate/Bastard Sins".

Norweski Myrkskog to kolejna formacja, która jest mistrzem w szybkim, technicznym death metalu, a ich wysoką formę potwierdza ostatni album - "Superior Massacre".

Dodatkowo też wystąpią nasze polskie kapele - Enter Chaos i Anal Stench, których wprawdzie debiutanckie krążki właśnie się ukazały, ale muzycy ci są już znanymi i szanowanymi arystami na polskiej scenie death.

 

CANNIBAL CORPSE

Sinister

Enter Chaos

Anal Stench

22.04.2003

Warszawa - Proxima

powrót do listy