PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2016-07-07
Alter Bridge - znamy ceny biletów!

Alter Bridge - znamy ceny biletów!

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji, zespół którego koncerty porażają niesamowitą dawką energii na jednym koncercie w Polsce!
Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo już 16 listopada w katowickim Spodku, a grupa pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album kapeli, którego premierę zapowiedziano na jesień tego roku. Już jutro rusza sprzedaż biletów.
 
Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
 
Loża  - 350/ 370 zł
 
Sektory czerwone H, J – 230/ 250 zł
 
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł
 
Sektory niebieskie od XI rzędu – 160/ 180 zł
 
Płyta – 175/ 195 zł
 
Bilety do nabycia będą na stronach:
www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl,
 
Bilety dostępne będą na stronach:
www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl,
 
Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), e-mail: koncerty@metalmind.com.pl, www.shop.metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, zamowienia@metalmind.com.pl; www.shop.metalmind.com.pl
 
 
METAL MIND PRODUCTIONS
zaprasza
 
Na jedynym koncercie w Polsce!
 
 
 
ALTER BRIDGE
 
Like A Storm
 
 
16.11.2016 – Spodek, Katowice, godz. 20.00
 
Otwarcie bram: godz. 18.30
 
 
Alter Bridge powołany do życia został w 2004 roku przez muzyków Creed -  Marka Tremonti'ego i Scotta Phillipsa, a wkrótce skład uzupełniony został przez Briana Marshalla (ex- Creed) oraz byłego wokalistę Mayfield Four, Mylesa Kennedy'ego. W 2004 roku ukazał się debiutancki album kapeli "One Day Remains", który w samych tylko Stanach zyskał status Złotej Płyty i po wydaniu tego krążka zespół wyruszył na trasę koncertową po USA i Europie. W 2007 roku wydana została druga płyta formacji "Blackbird", z której pochodzą takie hity jak m.in. "Watch Over You" czy "Rise Today" i grupa intensywnie koncertowała na całym świecie, wydając rok później DVD "Live from Amsterdam". W 2009 roku Myles Kennedy rozpoczął współpracę ze Slashem, a pozostali członkowie AB zaangażowali się w nową płytę i trasę Creed., nie rezygnując jednak z działalności w Alter Bridge.  W 2010 roku premierę miał trzeci studyjny krążek Amerykanów "AB III", po którym formacja przez 2 lata intensywnie koncertowała na Starym Kontynencie oraz Stanach i nagrała kolejne koncertowe DVD "Live at Wembley".  W 2012 roku członkowie zespołu skoncentrowali się na swoich innych projektach, ale już w kolejnym roku ukazał się ostatni w dorobku studyjny album, "Fortress". Zespół obecnie pracuje nad swoim najnowszym krążkiem, którego premierę zapowiedziano na jesień. Za produkcję płyty odpowiedzialny będzie długoletni współpracownik grupy, Michael "Elvis" Baskette.
 
W twórczości formacji mieszają się ze sobą elementy różnych rodzajów rocka i metalu, ale nawet najcięższe kompozycje przyprawione są sporą dawką melodii i niesamowitej energii, co najlepiej widoczne jest podczas koncertów grupy, za które formacja ta uwielbiana jest przez fanów jak i krytyków muzycznych.  Zespół doceniany jest również przez swoich kolegów po fachu, takich jak np. Slash, Eddie Van Halen, John Paul Jones czy Jimmy Page, którzy gościnnie pojawiali się na scenie podczas koncertów AB.  "Zdecydowanie jesteśmy kapelą koncertową. Dla nas właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Nagrywamy płyty, by potem móc grać je na żywo dla ludzi" - mówi Myles Kennedy. A o tym, jaką siłę mają koncerty Alter Bridge będzie można   przekonać  się już 16 listopada w katowickim Spodku, gdzie zespół wystąpi po raz pierwszy na w pełni samodzielnym koncercie w Polsce. Jako support wystąpi formacja Like A Storm, hard rockowa petarda z Nowej Zelandii, która ma już na swoim koncie 2 studyjne płyty i trasy u boku takich grup jak np. Alter Bridge, Black Stone Cherry, Steel Panther czy Hellyeah.  Moc wrażeń gwarantowana, zapraszamy!
 
 
powrót do listy