PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2019-11-22
Alter Bridge - koncert już jutro. Informacje praktyczne.

Alter Bridge - koncert już jutro. Informacje praktyczne.

Już jutro, 23 listopada na jedynym koncercie w Polsce wystąpi amerykański zespół Alter Bridge. Koncert odbędzie się w warszawskiej hali Arena Ursynów.

 

CZASÓWKA

19:00 otwarcie bram

20:00 The Raven Age

20:55 Shinedown

22:15 Alter Bridge

 

BILETY

Ceny biletów: 240 PLN (w przedsprzedaży)

260 PLN (w dniu koncertu)

 

Bilety w dniu dzisiejszym jeszcze w sprzedaży na stronach:

www.eventim.pl

www.ebilet.pl 

www.biletin.pl

oraz stacjonarnie w sieci sklepów MediaMarkt Polska.

 

W dniu koncertu bilety dostępne będą na stronie www.ebilet.pl oraz w sieci Media Markt, a także będzie je można nabyć w hali od godz. 19.00 (w punkcie przy wejściu do hali).

 

AKCJA POWITALNA

Fanklub zespołu - Alter Bridge Poland - przygotował ponownie specjalną akcję powitalną dla zespołu! "Podobnie jak dwa lata temu w Warszawie, w trakcie koncertu pod sceną pojawi się duża flaga Polski, która zostanie wyniesiona w połowie utworu 'Ghost of Days Gone By'. Flaga powinna przewędrować na rękach fanów do stanowiska realizatorów i stamtąd znów w kierunku sceny. Gdy znajdzie się ponownie w pierwszych rzędach, prosimy fanów o utrzymanie jej tam do końca utworu. Zachęcamy również do spontanicznej zabawy dyrygowanej przez zespół w trakcie utworu 'Metalingus'. W połowie utworu następuje zwolnienie, podczas którego na niektórych koncertach fani siadają, by za chwilę pod kierownictwem wokalisty Mylesa Kennedy'ego wyskoczyć do góry. Zachęcamy fanów do pokazania najbardziej efektownego wyskoku na tej trasie koncertowej." Zapraszamy do wspólnej zabawy i do zobaczenia pod sceną!

 

powrót do listy