PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-04-26

Pendragon: majowe premiery i koncerty

Po majowym weekendzie na sklepowe półki trafią dwa albumy szczególnie bliskie fanom progresywnych dźwięków. Premierę bedą miały "The Masquerade Overture" & "As Good As Gold" oraz "The Window of Life" & "Fallen Dreams and Angels" Pendragon. A wszystko na ponad dwa tygodnie przed koncertami legendarnego zespołu w Polsce.
więcej
2006-04-25

"Master Of Puppets" według Trivium

W specjalnej płycie poświęconej Metallice, wydanej przez magazyn Kerrang, znalazła się też wersja kultowego numeru "Master Of Puppets" w wykonaniu Trivium. Kto jest ciekawy, jak młodziaki z Trivium poradziły sobie z tym klasykiem, może...
więcej
2006-04-25

Józef Skrzek w twierdzy Petersburga

W ubiegły czwartek w Twierdzy Pietropawłowskiej, najstarszym zabytku Petersburga, miał miejsce szczególny koncert Józefa Skrzeka. Wziął tym samym udział w projekcie Music Of Time...
więcej
2006-04-25

Darzamat na okładce Pit Magazine

Darzamat najprawdopodobniej trafi na okładkę ekstremalnego amerykańskiego Pit Magazine w wydaniu, które ukaże się latem tego roku. Pismo jest kwartalnikiem i ukazuje się w nakładzie 30 tys egzemplarzy.
więcej
2006-04-24

Apostolis promuje "Back to The North"

Apostolis Anthimos, znakomity gitarzysta SBB z powodzieniem promuje na koncertach swój najnowszy solowy krążek zatytułowany "Back to The North". W najbliższym czasie utalenowanego Greka będzie można usłyszeć w Tychach, Piekarach Śląskich i w Gnieźnie.
więcej
2006-04-24

Homo Twist żywcem

Homo Twist w ubiegły piątek koncertował w bytomskiej Galerii Sztuki Kronika. Najbliższy weekend upłynie im z kolei na wyspach. Wystąpią w Londynie i Dublinie.
więcej
2006-04-24

Armia rusza

W tym tygodniu Armia rusza na koncerty w Łodzi, Częstochowie i w Tychach. Budzyńskiego i towarzyszy nie zabraknie też na tegorocznych juwenaliach.
więcej
2006-04-24

Cradle Of Filth ujawnia tytuły

Jak donosi MTV.com Cradle Of Filth przygotowuje się do wydania kolejnego studyjnego krążka. Płyta będzie nazywała się "Thornography" i jej premiera przewidziana jest na połowę września.
więcej
2006-04-21

Szatan nadejdzie w czerwcu...

Z połowy maja na 19 czerwca przesunęła się premiera nowej płyty Carpathian Forest - "Fuck You All !!!!" Ta norweska grupa jest jedną z głównych formacji na norweskiej black metalowej scenie, na której działa już 14 lat. Album ten będzie piątym studyjnym krążkiem w dyskografii grupy.
więcej
2006-04-21

Zbawienie nadejdzie w poniedziałek...

Już w najbliższy poniedziałek - 24 kwietnia będzie miał swoją premierę kolejny singiel z najnowszej płyty Nickelback - " All The Right Reasons". Utwór nosi tytuł "Savin' Me" i jest to już trzeci - po świetnie przyjętych "Photograph" oraz "Far Away" - singiel z najnowszej płyty Kanadyjczyków. Sam "Photograph" wspiął się na szczyt radiowych list Monitor Active Rock oraz Mainstream Rock.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 484 | 485 | 486 | 487 | 488 | 489 | 490 | 491 | 492