PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-04-19

100 Unsexiest Men in the World

W takiej oto konkurencji stanęły gwiazdy ekranu i sceny muzycznej, a o klasyfikację pokusiła się strona ThePhoenix.com. Na liście znaleźli sie frontman Guns N' Roses - Axl Rose, lider Motorhead - Lemmy Kilmister oraz wokalista Nickelback - Chad Kroeger.
więcej
2006-04-19

Pendragon: specjalne wydanie "The Window Of Life"

1 maja ukaże się specjalne wydanie krążka "The Window Of Life". Tym razem dodano do niej mini album "Fallen Dreams And Angels", co daje ekscytującą całość zamykającą się w 79 minutach. Dodano również artwork w specjalnej wkładce, w której zamieszczono również teksty utworów.
więcej
2006-04-19

Stone Sour dołącza do rodziny!

Jak donosi MTV, na tegorocznej edycji trasy Family Values Tour, obok KORNa i DEFTONES pojawi się również amerykańska formacja, której przewodzi Corey Taylor - STONE SOUR.
więcej
2006-04-19

Hunter, Fear Factory & Napalm Death!

Podczas tegorocznego Hunter Festu pojawią się znakomite zagraniczne formacje. Pomiędzy 12 a 14 sierpnia usłyszeć będzie można Fear Faktory jak i Napalm Death. Ponadto szykować powinni się fani Sick Of It All, Born from Pain, Maroon i Habakuk. Nie zabraknie rzecz jasna samych gospodarzy imprezy, czyli formacji Hunter.
więcej
2006-04-19

King Diamond nadciąga!

King Diamond oraz gitarzysta Andy La Rocque w ubiegłym miesiącu rozpoczęlli prace nad nowym albumem. Nie znamy jeszcze tytułu płyty, a wcześniejsze pogłoski o tym, że będzie on nosił tytuł "Unhealthy Opera" nie zostały potwierdzone. Tymczasem nieuchronnie zbliża się warszawski koncert zespołu, który już 9 maja w warszawskiej Stodole.
więcej
2006-04-18

Legenda punk powraca!

The New York Dolls to formacja, która swoją twórczością inspirowała całe zastępy zespołów od The Ramones i Kiss po Guns N' Roses i Morrisseya, od punk rockowców po glam metal. Dokładnie na 24 lipca przewidziana jest premiera nowej studyjnej płyty One Day It Will Please Us To Remember Even This, która ukaże się nakładem Roadrunner Records.
więcej
2006-04-18

Jarocin: oddaj swój głos!

Do końca kwietnia można oddawać głosy na zespoły, które pojawią się festiwalu w Jarocinie. Radio BIS wybrało 30 grup, w tym Homo Twist i Akurat, wśród których najlepsze 8 zespołów wyłonią słuchacze.
więcej
2006-04-18

Dzisiaj koncert In Flames & Sepultury!

W warszawskiej Stodole na jedynym koncercie w Polsce wystąpi dzisiaj In Flames, Sepultura oraz francuska Dagoba. In Flames zawita do nas ramach światowej trasy koncertowej, promującej najnowszy album Szwedów - "Come Clarity".
więcej
2006-04-14

Nowe wideo Satyricon!

Norwescy black metalowcy z Satyricon, przebywali w zeszłym tygodniu w Londynie, gdzie pracowali nad klipem do singla promującego ich nową płytę - "Now Diabolical", która ukazuje się już w najbliższy wtorek. Na numer przewodni wybrano utwór "K.I.N.G.".
więcej
2006-04-14

Nowy album The Dresden Dolls

Rockowe zespoły muzyczne często dzielone są na różnego rodzaju kategorie i podkategorie gatunkowe i stylistyczne, ale The Dresden Dolls wymyka się wszelkim próbom klasyfikacji. Niektórzy określają ich twórczość jako teatralny rock, punkowy kabaret, muzykę maniakalną...
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 478 | 479 | 480 | 481 | 482 | 483 | 484 | 485 | 486