PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-06-08

Kasa Chorych na żywo

Kasa Chorych była jednym z najpopularniejszych zespołów Muzyki Młodej Generacji. Płyta "Kasa Chorych Live" zawierająca nie publikowane nagrania z Rockowiska '81 i kilku innych koncertów z tamtych czasów, przypomni jeden z najlepszych polskich zespołów bluesowych...
więcej
2006-06-08

Stone Sour porwał "Spodek"!

Wczoraj w katowickim Spodku wystąpiła legenda grunge'u - Alice In Chains. U jej boku zagrały 2 grupy: Bloodsimple oraz Stone Sour. O ile każdy fan Alicji mógł czuć niedosyt, po trwającym niewiele ponad godzinę koncercie grupy, to na pewno takiego niedosytu nie zostawiło Stone Sour...
więcej
2006-06-08

"Słone Perły": muzyczny portret

"Słone Perły" to portret niezwykłego muzycznego małżeństwa - Aliny i Józefa Skrzeków. On - muzyk znany z współpracy z grupą Breakout, Czesławem Niemenem i przede wszystkim z założonego przez siebie tria SBB. Ona - poetka i wierna towarzyszka muzycznych...
więcej
2006-06-07

OMNI: Powrót elektornicznej legendy

Po dwudziestu latach powraca legenda muzyki elektronicznej, warszawska grupa Omni. Oto reedycja pierwszej analogowej płyty długogrającej zespołu. Klarowne brzmienie oparte na wyrazistym rytmie elektronicznego rocka...
więcej
2006-06-06

Łzy, De Mono & Varius Manx z okładkami

Wiemy już jakie będą tytuły i okładki pierwszych w historii DVD De Mono, Varius Manx oraz grupy Łzy. Szczegółowa lista utworów juz na naszych stronach!
więcej
2006-06-06

Stone Sour zmiazdży "Spodek"!

Rewelacyjna formacja Corey?a Taylora, znanego jako gardło Slipknot, powraca w miażdżącej formie!!! Zespół zawita również do Polski, już jutro wystąpi u boku Alice in Chains w katowickim Spodku!!!
więcej
2006-06-06

Akurat na antenach

Jutro i pojutrze Akurat, w osobach Wojtka Żółtego i Piotra Wróbla, gościć będą w studiach radiowych. Zespół promuje swoją najnowszą płytę, "Fantasmagorie". Rozmów z nimi posłuchać będzie można m.in. w PR III PR, Radiu BIS, Radiu Dla Ciebie, Radiu Wawa, Radiu PiN, PR I PR oraz Antyradiu. Zbliża się też czat z Akurat, który już w najbliższy poniedziałek w Interia.pl.
więcej
2006-06-05

Raport o nowym Trivium

Jesienią premiera nowego albumu Trivium, "The Crusade". Basista zespołu, Paolo Gregoletto, raportuje na temat postępów prac nad nowym krążkiem.
więcej
2006-06-02

Bilety na Deep Purple już w sprzedaży!

Znamy już ceny biletów na pażdziernikowy koncert Deep Purple na warszawskim Torwarze. Bilety można już kupić przez stronę www.metalopolis.pl, zaś pod koniec przyszłego tygodnia trafią do sklepów w całej Polsce.
więcej
2006-06-02

Most Precious Blood na Warsaw Mosh Day!

Warsaw Mosh Day to cykliczna impreza, która odbywa się w Warszawie od blisko trzech lat i skupia setki miłośników ciężkiego grania, zarówno ze stolicy, jak i z najbardziej odległych zakątków kraju, tłumnie gromadzących się w klubie Maxmusic (znanym do niedawna jako Nemo i potem Max-im).
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 483 | 484 | 485 | 486 | 487 | ... 494 | 495 | 496