PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2006-06-02

Bilety na Deep Purple już w sprzedaży!

Znamy już ceny biletów na pażdziernikowy koncert Deep Purple na warszawskim Torwarze. Bilety można już kupić przez stronę www.metalopolis.pl, zaś pod koniec przyszłego tygodnia trafią do sklepów w całej Polsce.
więcej
2006-06-02

Most Precious Blood na Warsaw Mosh Day!

Warsaw Mosh Day to cykliczna impreza, która odbywa się w Warszawie od blisko trzech lat i skupia setki miłośników ciężkiego grania, zarówno ze stolicy, jak i z najbardziej odległych zakątków kraju, tłumnie gromadzących się w klubie Maxmusic (znanym do niedawna jako Nemo i potem Max-im).
więcej
2006-06-02

Nowy teledysk Stone Sour

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od koncertu Stone Sour w katowickim Spodku (środa, 7 czerwca). Póki co, zespół właśnie wrzucił na stronę swój nowy teledysk "30/30-150"...
więcej
2006-06-01

Killjoy: zobacz teledysk!

Jedną z najświeższych premier MMP jest "Enemigo" Killjoy. W serwisie można już obejrzeć teledysk z udziałem Titusa pod tym samym tytułem. Sam zespół zapowiada premierę on line...
więcej
2006-06-01

Szczegóły nowego Megadeth

Lider Megadeth - Dave Mustaine zdradził klilka szczegółów dotyczących nowej płyty kapeli. Muzyk rozmawiał na ten temat z magazynem Brave Words & Bloody Knuckles. -Wynajęliśmy zestaw perkusyjny Johna Bonhama (legendarny bębniarz Led Zeppelin) i Shawn...
więcej
2006-06-01

DVD Łez i Varius Manx

W czerwcu ukażą się DVD pop-rockowych gwiazd naszej rodzimej sceny muzycznej: grupy Łzy i Varius Manx "Ona ma siłę". Pierwszy z zespołów świetuje 10-lecie swojego istnienia. Z kolei płyta Varius Manx złoży się z trzech cześci z udziałem znakomitych wokalistek: Anity Lipnickiej, Kasi Stankiewicz i Moniki Kuszyńskiej.
więcej
2006-06-01

Józef Skrzek: najbliższe plany

Józef Skrzek wybiera się w pierszej połowie czerwca do Florencji na spotkanie z kompozytorami muzyki elektronicznej. - Po raz trzeci będę w tak oryginalnym towarzystwie Artystów ze Świata. Urokliwe polskie Karkonosze, wulkaniczna egzotyczna Gomera nad Oceanem, a teraz znów piękne miejsce w Italii - mówi muzyk.
więcej
2006-06-01

Szczegóły pogoni za Acidami

Na DVD Acid Drinkers "The Hand That Rocks The Coffin" trafił film dokumentalny " W pogoni za Acid Drinkers" zrealizowany przez grupę filmową Fabryczna ART. W rolach głównych wystapili m.in.: Acid Drinkers, Leszek Gnoiński, Kuba Wojewódzki, Michał Figurski, Kazik Staszewski, Małgorzata Ostrowska & Maciek Maleńczuk.
więcej
2006-05-31

Krzak: jesienią trasa koncertowa

Legendarna grupa Krzak w składzie: Jan Błędowski, Andrzej Ryszka, Leszek Winder ogłosiła daty jesiennej trasy koncertowej po Polsce. Pełne enegrii występy już 16-26 września.
więcej
2006-05-31

Madball w Rude Boy!

Dobra nowina dla wszystkich miłośników prawdziwego hardcore'a! Klasyka gatunku - Madball zawita do Polski na jedyny koncert, ktory odbędzie się 2 lipca w bielskim klubie Rude Boy. Grupa była już w Polsce w zeszłym roku...
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 460 | 461 | 462 | 463 | 464 | ... 470 | 471 | 472