PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 

Aktualności

2020-01-15

Metal Hammer Festival - Armia oraz Gold dołączają do składu festiwalu

Gwiazdą festiwalu, który odbędzie się 4 czerwca w katowickim Spodku jest Deftones. Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest. Kolejnymi wykonawcami podczas nadchodzącej edycji imprezy są zespoły Armia oraz Gold.
więcej
2020-01-14

Rigging And Structure Conference

W dniach 11-12 lutego 2020 r. w TAURON Arenie Kraków odbędzie się międzynarodowa konferencja skierowana do profesjonalistów pracujących w sektorze techniki estradowej i organizatorów imprez artystyczno-rozrywkowych, organizowana przez Fundację FOH we współpracy z PLASA i VPLT.
więcej
2020-01-13

CETI - nowa płyta w lutym

„Oczy Martwych Miast” to tytuł najnowszego albumu zespołu CETI. Na płycie znajdzie się 9 premierowych utworów zaśpiewanych przez Grzegorza Kupczyka w całości po polsku. Poniżej okładka i lista utworów.
więcej
2020-01-09

Wznowienia płyt Armii i KAT od jutra w sprzedaży!

W piątek, 10 stycznia do ogólnej sprzedaży trafią wznowienia wybranych płyt z dyskografii zespołów Armia i KAT. Wcześniej płyty dostępne były wyłącznie w sieci EMPIK.
więcej
2019-12-20

Philip H. Anselmo & the Illegals ponownie w Polsce!

Po rewelacyjnym występie w Warszawie w lipcu tego roku, Phil H. Anselmo & The Illegals powracają do Polski! Zespół wykona swój specjalny set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera” 4 sierpnia 2020 roku w klubie Studio w Krakowie.
więcej
2019-12-19

Steel Panther - bilety na koncert już w sprzedaży

W czasach szalejącej poprawności politycznej muzycy Steel Panther powracają, aby szerzyć heavy metal i przywrócić klimat lat 80. Podczas letniej trasy koncertowej zespół zaprezentuje show pod szyldem „Heavy Metal Rules Tour”. W Polsce zespół wystąpi 13 czerwca 2020 roku w klubie Studio w Krakowie.
więcej
2019-12-17

Steel Panther powraca do Polski!

W czasach szalejącej poprawności politycznej muzycy Steel Panther powracają, aby szerzyć heavy metal i przywrócić klimat lat 80. Ich najnowszy, piąty album „Heavy Metal Rules” jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny niż kiedyś!
więcej
2019-12-17

Styczniowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży

Najnowsze wydanie miesięcznika Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Sporo miejsca poświęcono w nim mijającym 12 miesiącom. Jak we wstępniaku pisze redaktor naczelny:
więcej
2019-12-11

Helloween - bilety na koncert już w sprzedaży!

Po doskonale przyjętych koncertach z trasy „Pumpkins United”, zespół Helloween powraca do Polski! Muzyków zobaczymy 20 października 2020 roku w katowickim MCK w ramach trasy “United Alive World Tour Part II”! Legendarny skład Helloween United przedstawi swoje najbardziej klasyczne utwory oraz nowy muzyczny materiał. Nie można tego przegapić!
więcej
2019-12-09

Ian Parry - już w lutym premiera piątego solowego albumu

Piąty solowy album Iana Parry’ego – „In Flagrante Delicto” - przygotowany został we współpracy z grupą doskonałych muzyków m.in. Patrickiem Rondatem (Jean Michel Jarre / Elegy), Casey’em Grillo (Kamelot / Queensrÿche) i Jeroenem van der Wiel (Rock Emporium).
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ... 478 | 479 | 480