49 INFO AKTUALNOŚCI
PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

 

 
 
2015-02-09

Collage i Osada Vida kolejnymi wykonawcami podczas Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition!

Powracający po kilku latach przerwy Metal Hammer Festival odbędzie się 27 czerwca w katowickim Spodku. Tegoroczna, siódma już odsłona festiwalu odbędzie się pod szyldem ?Prog Edition?. Wśród ogłoszonych jak dotąd Artystów są Dream Theater, Riverside, Evergrey oraz Tides From Nebula!
więcej
2015-02-06

Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition - Evergrey i Tides From Nebula w składzie festiwalu!

Po kilku latach przerwy na muzyczną scenę powraca Metal Hammer Festival! Nowa odsłona festiwalu odbędzie się tym razem pod szyldem ?Prog Edition?. Pierwszymi ogłoszonymi artystami byli amerykański gigant gatunku czyli Dream Theater? oraz nasz czołowy towar eksportowy ? zespół Riverside.
więcej
2015-02-04

Rusza sprzedaż biletów!

Siódma edycja festiwalu odbędzie się 27 czerwca w katowickim Spodku, w nieco innej niż zwykle formule. A wszystko za sprawą szyldu ?Prog Edition?, wyraźnie wskazującego, że tym razem możemy spodziewać się sporej dawki najlepszej muzyki z nurtu tzw. rocka i metalu progresywnego.
więcej
2015-02-04

Riverside kolejną gwiazdą Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition!

Jak już wcześniej informowaliśmy, po kilku latach przerwy na muzyczną scenę powraca Metal Hammer Festival! Nowa odsłona festiwalu odbędzie się tym razem pod szyldem?Prog Edition?, spodziewać się można zatem sporej dawki muzyki z nurtu tzw. rocka progresywnego. Pierwszym ogłoszonym artystą był amerykański gigant gatunku czyli Dream Theater a dziś potwierdzamy, że kolejnym zespołem jest nasz czołowy towar eksportowy ? zespół Riverside.
więcej
2015-02-02

Znamy ceny biletów!

Gwiazdą główną festiwalu będzie amerykański gigant gatunku czyli Dream Theater. Zespołu nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom rocka w Polsce. Mając na swoim koncie ponad dziesięć milionów sprzedanych egzemplarzy albumów i DVD, Dream Theater od dawna należy do ścisłego grona gigantów prog/hard rocka.
więcej
2015-01-30

Dream Theater pierwszą gwiazdą Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition!

Po kilku latach przerwy na muzyczną scenę powraca Metal Hammer Festival! Nowa odsłona festiwalu odbędzie się tym razem pod szyldem ?Prog Edition?, spodziewać się można zatem sporej dawki muzyki z nurtu tzw. rocka progresywnego.
więcej
2015-01-28

Metal Hammer Festival powraca w wyjątkowym wydaniu!

Po małej przerwie na muzyczną scenę powraca Metal Hammer Festival! Podczas dotychczasowych sześciu edycji festiwalu fani szeroko pojętego rocka mieli okazję obejrzeć tak znakomite zespoły jak Tool, Judas Priest, Opeth, Megadeth, Kreator, Bruce Dickinson czy Moonspell. Nie zabrakło też najlepszych zespołów z Polski jak Acid Drinkers, Mech, Hunter czy Vader.
więcej
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3 | 4