PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2018-02-26
Zespół CLUTCH na jedynym koncercie w Polsce!

Zespół CLUTCH na jedynym koncercie w Polsce!

Polski koncert Clutch odbędzie się w warszawskim klubie Proxima w ramach trasy promującej nadchodzący, dwunasty album formacji!

 

Metal Mind Productions

zaprasza:

 

CLUTCH

+ support

 

Ceny biletów:

80 PLN (przedsprzedaż)

100 PLN (w dniu koncertu)  

 

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00                                                     

                                                                           

Bilety do nabycia od 28 lutego na stronach:

http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE),

www.eventim.pl,

www.ebilet.pl,

www.biletin.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl

 

Cechą charakterystyczną założonego w 1991 roku bandu jest adaptowanie wielu różnych stylów muzycznych na własne potrzeby i przekuwanie ich w charakterystyczne 'Clutch'owe brzmienie'. Formacja z Maryland gra w składzie: Neil Fallon (wokal), Tim Sult (gitara), Dan Maines (gitara basowa) oraz Jean-Paul Gaster (perkusja). Wśród najlepszych płyt formacji wyróżnić można: „The Elephant Riders” (1998), „Blast Tyrant” (2004) oraz „Earth Rocker” (2013). Ich jedenasta płyta, „Psychic Warfare”, zebrała wyjątkowo przychylne recenzje.

Clutch zakończyli nagrywanie swojego następnego albumu w studio Sputnik Sound w Nashville. Producentem krążka jest Vance Powell znany ze współpracy z The White Stripes i Red Fang. Gitarzysta zespołu, Tim Sult, w jednym z wywiadów zdradził: „To moje ulubione utwory. Są mocniejsze, nawet ‘doom-owe’! Wspólnie decydujemy w jaki sposób dany utwór rozwinie się z pomysłu w pełną kompozycję”.

Zespół nie może już doczekać się premiery płyty oraz rozpoczęcia trasy koncertowej. „Nagrywanie krążka to również świetny okres do ćwiczeń przed koncertami oraz wspólnego jammowania. To właśnie pisanie nowej muzyki sprawia, że ciągle idziemy do przodu” – dodaje Sult.

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/metalmindproductions

powrót do listy