PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2019-11-29
Zakk Sabbath - bilety już w sprzedaży!

Zakk Sabbath - bilety już w sprzedaży!

Trasa „In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour”, w ramach której projekt Zakka Wylde’a zawita do Polski, to prezentacja najważniejszych utworów zespołu Black Sabbath.

 

Gitarzysta nie kryje swoich muzycznych inspiracji i pragnie, aby fani na całym świecie mogli doświadczyć potęgi brzmienia legendarnych Sabbathów! W roli supportu wystąpi DJ Matt Stocks!

 

Bilety już w sprzedaży!

 

ZAKK SABBATH

+ DJ Matt Stocks

11.02.2020 Warszawa, Progresja

 

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00

 

Ceny biletów:

150 zł przedsprzedaż / 170 zł w dniu koncertu

 

Bilety w sprzedaży na stronach:

http://shop.metalmind.com.pl/ (KOLEKCJONERSKIE)

www.eventim.pl

www.ebilet.pl

www.biletin.pl

 

Zakk Sabbath to obok Black Label Society, Pride & Glory, współpracy z Ozzym Osbournem i kariery solowej, kolejny projekt legendarnego Zakka Wylde’a. Wirtuoz gitary składa hołd Black Sabbath i prezentuje w swoim koncertowym programie najważniejsze utwory kapeli. Fani usłyszą m.in. „War Pigs”, „N.I.B” czy „Snowblind”, które wykonane z należytym pietyzmem, sprawią, że czar najważniejszego zespołu metalowego powróci! Wspólne granie z Ozzym zbliżyło Zakka do muzyki Sabbath, a zdobyte doświadczenie powoduje, że utwory brzmią z pełną mocą! Koncert w Warszawie nawiąże do 50. rocznicy wydania debiutanckiej płyty legendarnych muzyków z Birmingham. Fani będą mogli zakupić specjalnie przygotowane wydawnictwo – odtworzony przez Zakk Sabbath debiutancki album Black Sabbath, który został nagrany na taśmie analogowej w ciągu 24 godzin.

Skład Zakk Sabbath:

Zakk Wylde – gitara (Black Label Society, Ozzy Osbourne)

Blasko – gitara basowa (Ozzy Osbourne, Rob Zombie)

Joey Castillo - perkusja (Danzig, Queens Of The Stone Age)

 

W roli suportu zobaczymy DJa Matta Stocksa, który prowadzi swój autorski podcast „Life in the Stocks”. Jego gośćmi są muzycy, w tym Gene Simmons, Tom Morello czy Perry Farrell. Jako DJ grał na wielu brytyjskich festiwalach (m.in. Reading i Download).

 

 

powrót do listy