49 INFO
PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram
powrót do listy
2020-05-07
Oświadczenie

Oświadczenie

Kochani, cały czas bacznie obserwujemy sytuację i śledzimy oficjalne komunikaty

 

dotyczące obecnego stanu rzeczy. Z wiadomych względów, na które niestety nie mamy żadnego wpływu, Metal Hammer Festival nie odbędzie się w anonsowym przez nas wcześniej terminie.

Natomiast zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami - dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by festiwal ten odbył się w przyszłym roku. Pracujemy, aby ustalić nowy i bezpieczny termin imprezy i aby nowa data dopasowana była do planów koncertowych naszego headlinera, zespołu Deftones, który musi ułożyć na nowo całą europejską trasę, w ramach której formacja miała grać na największych europejskich festiwalach i gdzie obecnie również trwają prace nad ustaleniem nowych dat tych imprez. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by w najszybszym możliwym terminie ogłosić nową datę naszego festiwalu, jednak musimy Was tutaj prosić o cierpliwość. Metal Hammer Festival jest tylko jednym z przystanków na europejskiej trasie grupy i aby ta data mogła zostać ogłoszona, ustalone muszą być pozostałe elementy tej trasy.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość, słowa wsparcia i otuchy, to dla nas bardzo ważne i jeszcze bardziej mobilizuje nas to do działania. Działania, w efekcie którego wszyscy będziemy mogli spotkać się pod sceną w Spodku.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami wszystkie bilety zakupione na ten festiwal zachowają swoją ważność. Osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w Metal Hammer Festivalu w nowym terminie, będą miały możliwość zwrotu biletu. Prosimy Was jeszcze o cierpliwość i apelujemy o dalsze wsparcie zwłaszcza w tych ciężkich chwilach, bo to dzięki Wam te działania dalej mają sens. Wrócimy do Was najszybciej, jak to będzie możliwe z dalszymi szczegółami.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach

powrót do listy