PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2013-02-04
Najlepsze DVD w podsumowaniu magazynu Teraz Rock

Najlepsze DVD w podsumowaniu magazynu Teraz Rock

Magazyn Teraz Rock tradycyjnie zorganizował muzyczne podsumowanie roku. W kategorii "DVD/Blu-ray" znalazło się 10 najlepszych, wybranych przez czytelników miesięcznika, produkcji roku 2012. Wśród wszystkich pozycji aż 4 ukazały się nakładem Metal Mind Productions.

Magazyn Teraz Rock tradycyjnie zorganizował muzyczne podsumowanie roku. W kategorii "DVD/Blu-ray" znalazło się 10 najlepszych, wybranych przez czytelników miesięcznika, produkcji roku 2012. Wśród wszystkich pozycji aż 4 ukazały się nakładem Metal Mind Productions. Miejsce 4 zajęła Luxtorpeda oraz ich "Koncert w Stodole" - 136 minut z bezapelacyjnym zwycięzcą rankingu "Teraz Najlepsi 2012", w którym zespół zgarnął to co najlepsze! Kolejne 3 pozycje, to koncertowe DVD nagrane 11 listopada 2011 roku w Teatrze Śląskim.
Pozycję numer 6 okupuje Krzak i ich DVD "11.11.11". Koncert z udziałem świetnych basistów Joachima Rzychonia i Krzysztofa Ścierańskiego, blues w najlepszym wydaniu. Zdobywcy Fryderyka 2012 w kategorii Album Roku Blues potwierdzają swoją klasę.
Tuż za Krzakiem uplasowała się grupa Cree i ich DVD "Live". Wśród gości specjalnych na płycie pojawił się m.in. Piotr Kupicha (Feel), a obok doskonale znanych hitów zespół zaprezentował także kompozycje z nowej studyjnej płyty "Diabli nadali": "Uśmiech losu", "Cały nasz świat", "Księżyc, ja i ty", "Diabeł w butelce"", "Rock & Roll to jest to" oraz "Po spowiedzi".
Miejsce dziewiąte zajął zespół Love De Vice z DVD "Silesian Night 11.11.11." Niezwykle nastrojowy koncert. Tamtego wieczoru na scenie z zespołem gościnnie wystąpili również Mateusz Szmyt na wiolonczeli (na co dzień muzyk Filharmonii Narodowej) oraz Tomasz "Ragaboy" Osiecki na dilrubie (instrumencie będącym odmianą hinduskiego sitaru granego smyczkiem), nadając aranżacjom jeszcze bardziej epicki i orientalny klimat. Wśród wykonanych w trakcie koncertu utworów znalazły się kompozycje przygotowane z myślą o nowej płycie studyjnej, jak i te znane ze starszego repertuaru grupy. Nie zabrakło również miejsca dla coveru ?When a Blind Man Cries" grupy Deep Purple w autorskiej aranżacji zespołu.  

Wszystkie DVD dostępne są w sprzedaży i jak widać znalazły już liczne grono odbiorców! Polecamy!

 

powrót do listy