PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2013-01-31
Luxtorpeda w czołówce

Luxtorpeda w czołówce

To, że Luxtorpeda szturmem zdobyła polski rynek muzyczny wiemy nie od wczoraj. Ich pierwszy album rozpętał szaleństwo, a drugi powtórzył jego sukces. Luxtorpeda zaczynała od darmowego grania na polskich plażach, a dzisiaj wyprzedaje koncerty klubowe. W rankingu "Teraz Najlepsi 2012" organizowanym przez miesięcznik Teraz Rock, Luxtorpeda zgarnęła to co najlepsze!

To, że Luxtorpeda szturmem zdobyła polski rynek muzyczny wiemy nie od wczoraj. Ich pierwszy album rozpętał szaleństwo, a drugi powtórzył jego sukces. Luxtorpeda zaczynała od darmowego grania na polskich plażach, a dzisiaj wyprzedaje koncerty klubowe. W rankingu "Teraz Najlepsi 2012" organizowanym przez miesięcznik Teraz Rock, Luxtorpeda zgarnęła to co najlepsze! Pierwsze miejsce w kategoriach Zespół, Płyta (Robaki), Przebój (Wilki Dwa), Teledysk (Wilki Dwa) i Instrumentalista (Litza). Poza tym zespół i jego członkowie znaleźli się w czołówce kategorii Wokalista i DVD/Blu-Ray, a Tomasz "Krzyżyk" Krzyżaniak uplasował się na 5 miejscu wśród 10 najlepszych instrumentalistów. Uznanie pracy muzyków Luxtorpedy jest najlepszym dowodem na to, jak bardzo brakowało takiej świeżości i szczerości przekazu na naszym rynku muzycznym!
 
10 grudnia 2012 roku ukazało się koncertowe DVD Luxtoredy zatytułowane po prostu "Koncert w Stodole".
W marcu 2012 Luxtorpeda zagrała w warszawskiej Stodole koncert, w którego setliście pojawiły się prawie wszystkie utwory z debiutanckiego krążka i 4 piosenki z wówczas jeszcze nie wydanego albumu "Robaki". To właśnie to show zostało zarejestrowane na potrzeby DVD. Nowe wydawnictwo jest prawdziwym rarytasem dla wielbicieli kapeli. Dodatkowym atutem jest dołączona do albumu płyta audio z zapisem koncertu.

Luxtorpeda ? ?Koncert w Stodole? DVD + CD

1. Intro
2. Jestem głupcem
3. Od zera
4. Trafiony zatopiony
5. 7 razy
6. W ciemności
7. Raus
8. Mowa trawa
9. Gdzie ty jesteś?
10. 3000 świń
11. Niezalogowany
12. Autystyczny
13. Tajne znaki
 
Bonus video:
Wywiad z Litzą
Wywiad z Hansem
Teledyski:
?Autystyczny?
?Za wolność?
"Niezalogowany"
"Hymn"
"Wilki Dwa"
 
Dodatki:
Biografia
Galeria zdjęć
Tapety na pulpit
 
CD
1. Intro
2. Lux intro
3. Jestem głupcem
4. Od zera
5. Trafiony zatopiony
6. 7 razy
7. W ciemności
8. Raus
9. Mowa trawa
10. Gdzie ty jesteś?
11. 3000 świń
12. Niezalogowany
13. Autystyczny
14. Tajne znaki
15. Outro

 zdjęcie: Mateusz Stachowski

 

 

powrót do listy