PL EN
ok
YouTube Facebook
twitter instagram

form_kontakt

kod zabezpieczający
*Pole wymagane

 
powrót do listy
2017-12-07
Cochise ujawnił okładkę, listę utworów i datę premiery nowej płyty

Cochise ujawnił okładkę, listę utworów i datę premiery nowej płyty "Swans And Lions"!

Prace nad nowym albumem Cochise, „Swans And Lions”, zostały oficjalnie ukończone. Zespół postanowił zaprezentować okładkę oraz zdradzić znaczenie nazwy krążka – tytułowy 'Łabędź' to odzwierciedlenie ludzkich sprzeczności oraz ich transformacji, a 'Lew' to władza i niezależność.

 

„Swans And Lions” to piąta studyjna płyta Cochise, i równocześnie pierwsza nagrana z Adamem ‘Argonem’ Galewskim na perkusji. Zdaniem pozostałych muzyków zespołu, Argon nadał przygotowanym kawałkom rytmicznego, bujającego charakteru. Album jest już ogrywany podczas koncertów – wszystkich chcących zapoznać się przedpremierowo z nowym materiałem zapraszamy na najbliższe wydarzenia:

W najbliższych planach zespołu jest sukcesywna publikacja teledysków promujących nowy album. Obrazy przygotowano aż do czterech utworów „Swans”, „Control”, „Crystal” i „Storm”.

W terminie 2-15 marca 2018 album będzie dostępny w ramach wyłączności w sieci salonów Empik. Do ogólnej sprzedaży album trafi 16 marca 2018! Wydawcą płyty jest Metal Mind Productions.

 

Skład:

Paweł Małaszyński - wokal

Wojtek Napora - gitara

Radek Jasiński - bas

Adam ‘Argon’ Galewski – perkusja

 

Tracklista:

1. 16

2. Cristal

3. Tick Tack Toe

4. Neverland

5. Beautiful Destroyers

6. Control

7. Pain of God

8. Winter

9. Storm

10. Swans

11. ...and Lions

12. Secrets (Bonus track)

 

Strony oficjalne:

 

powrót do listy